• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-15214-5
  • خبرنگار : 49001
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل هلال احمر مازندران خبر داد

نجات 338 غریق در سواحل مازندران

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از نجات 338 غریق در ساحل مازندران خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران، مجتبی اکبری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بیش از هزار ناجی غریق در 365 نقطه حادثه خیز مازندران مسقر شدند، اظهار کرد: تیم‌های امداد و نجات ساحلی جمعیت هلال احمر مازندران از آغاز طرح کاهش غریق در سوم خرداد 96 تاکنون موفق شدند 338 غریق را از امواج مرگبار خزر نجات دهند.

وی تصریح کرد: در همین مدت 731 نفر نیز با مراجعه به پایگاه ها و پست های امداد و نجات ساحلی هلال احمر مازندران از خدمات درمان سرپایی برخوردار شدند.

مدیرعامل هلال احمر مازندران افزود: یکی از بزرگترین و گسترده ترین عملیات امداد و نجات در کشور، اجرای طرح امداد و نجات ساحلی در ایام تابستان است که با مدیریت جمعیت هلال احمر مازندران در قالب کمیته کاهش غریق و تلفات انسانی در 400 کیلومتر نوار ساحلی مازندران اجرا می شود.

اکبری افزود: جمعیت هلال احمر مازندران امسال نیز همانند سال گذشته با تمام توان عملیاتی و امدادی در اجرای این طرح  حضوری فعال و محوری دارد.

وی با تاکید بر پایش روزانه فرآیند اجرایی این طرح، کاهش حداکثری خسارات و تلفات ناشی از غرق شدن هموطنان در دریا را هدف نهایی طرح دانست و گفت: هدف از این طرح به صفر رساندن شمار غریق در ساحل مازندران است.

مدیرعامل هلال احمر مازندران همچنین به تمامی مسافران و گردشگران ساحلی توصیه کرد هشدارهای نجاتگران هلال احمر و ناجیان غریق مستقر در ساحل را جدی بگیرند و از شنا در نقاط پرخطر دوری کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: