• جمعه ۲۶ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-4784-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

مدیر فرودگاه نوشهر در گفت وگو با ایسنا:

نخستین پرواز ایران ایر بعد از ۲۲ سال از تهران به نوشهر با هواپیمای برجامی بر زمین نشست

مدیر فرودگاه نوشهر گفت: یک فروند هواپیمای مدرن تازه خریداری شده پسابرجامی از نوع ATR72-600 شرکت ایران ایر پس از 22 سال از فرودگاه مهرآبادتهران به فرودگاه نوشهر وارد شد.
اکبر فریفته روز جمعه در حاشیه ‌نخستین پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر پس از ۲۲ سال به فرودگاه نوشهر در گفت و گو با ایسنا مازندران اظهار کرد:شرکت هواپیمایی ایران ایر پروازهای خود را در مسیر تهران_ نوشهر و برعکس برنامه ریزی کرده است و در حال حاضر به صورت فوق العاده قرار است روزهای جمعه و یکشنبه انجام شود،اما امکان تغییر روزها وجود دارد که به فرودگاه نوشهر اعلام می شود.
وی با اشاره به تقاضای بسیاری از گردشگران برای ادامه پرواز تهران_ نوشهر گفت: طبق برنامه  قرار است پرواز ایران ایر حوالی ساعت 10 و 45 دقیقه از فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران پرواز کند و حوالی ساعت 11 و 15 دقیقه نیز در فرودگاه نوشهر به زمین بنشیند.
مدیر فرودگاه نوشهر افزود: ایران ایر سال 74 پروازهای خود را  در مسیر تهران نوشهر قطع کرد و پس از خرید هواپیماهای جدید از سر گرفت.
فریفته در خصوص این نوع هواپیما بیان کرد:این هواپیما از نوع ' ای تی آر است که ظرفیت 72 نفر را دارد.
فرودگاه نوشهر یکی از دو فرودگاه غرب مازندران است که هم اکنون در تمامی روزهای هفته در مسیر رفت و برگشت نوشهر- مشهد و‌ نوشهر - تهران پرواز دارد.
بیشتر پروازهای کنونی در مسیرهای پروازی این فرودگاه را شرکت آسمان بر عهده دارد . 
طی چند سال گذشته بسیاری از گردشگران و مسافران که قصد سفر به منطقه غرب مازندران را داشتند از فرودگاه رامسر پرواز می کردند و در بسیاری از همایش ها و برنامه هایی که در نوشهر و چالوس برگزار می شد مهمانان ویژه اینگونه همایش ها مسیر یک ساعته از رامسر تا چالوس و نوشهر را مجدد طی  می کردند و این امر موجب نارضایتی اغلب گردشگران و مهمانان بود. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: