• شنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-13914-5
  • خبرنگار : 49001
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شركت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور

توزیع 885 تن اقلام برنج و شكر برای تنظیم ماه مبارك رمضان در مازندران

مدیرعامل شركت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور گفت: 885 تن اقلام برنج و شكر برای تنظیم ماه مبارك رمضان در مازندران توزیع شد.

به گزارش ایسنا مازندران، سیدمحمد جعفری اظهار کرد: تاکنون با توجه مجوزهای شركت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران در راستای تنظیم بازار کالاهای اساسی، 497 تن برنج و 388 تن  شکر را در قالب طرح توزیع سبد کالای اساسی ضیافت ماه مبارک رمضان و بر اساس مصوبه کمیته‌ تنظیم بازار، در استان به فروش رسید.

وی تصریح کرد: قیمت شکر تحویلی به عاملان توزیع درب کارخانه به ازای هر کیلوگرم دو هزار و 520 تومان محاسبه شده و عاملان موظف هستند این کالا را حداکثر به قیمت هر کیلوگرم دو هزار و 855 تومان به مصرف کننده نهایی بفروشند.

مدیرعامل شركت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور با بیان اینکه قیمت فروش برنج ها به مباشران توزیع شامل فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی های مصرف، درب انبارهای این شرکت به ازای هر کیلوگرم دو هزار و 400 تومان است، خاطرنشان کرد: قیمت فروش برنج برای مصرف کنندگان نهایی در فروشگاه ها به ازای هر کیلوگرم و هزار و 700 تومان تعیین شده است.

جعفری تصریح كرد: شکر سفید تصفیه شده‌ درجه یک با توجه به جمعیت مازندران، برای مصارف خانوار در نظر گرفته شده است که از سوی عاملان فروش میان مردم توزیع می‌شود.

وی  درباره چگونگی توزیع اقلام گفت: این کالاها با معرفی نامه كارگروه تنظیم بازار استان و با هماهنگی سازمان جهاد كشاورزی استان از طریق فروشگاه‌های بزرگ، زنجیره ای و تعاونی های مصرف در سطح استان توزیع می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: