• پنجشنبه ۲۵ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-13814-5
  • خبرنگار : 49001
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران خبرداد

ارائه مشوق های دولتی برای افزایش اشتغال در مازندران

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: با توجه به ارائه مشوق های بسیار مناسب دولت برای واحدهای پذیرنده امیدواریم در آینده بتوانیم شاهد ایجاد اشتغال پایدار در استان باشیم.

به گزارش ایسنا مازندران، کامران اصغری در جلسه هماهنگی اجرای طرح کارورزی مازندران در سالن اجتماعات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، اظهار کرد: با توجه به تاکیدهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار مازندران، به دنبال اجرای بسیار خوب طرح کارورزی در مازندران هستیم و نتیجه آن برای فارغ التحصیلان دانشگاهی مثبت ارزیابی می شود.

وی با اشاره به استقبال فارغ التحصیلان از این طرح، تصریح کرد: افزایش قابلیت جذب و اشتغال دانش‌آموختگان از طریق انتقال مهارت و تجربه در محیط كار برای ورود به بازار یکی از اهداف مهم این طرح در سطح کشور است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ کارآفرینی در جوانان خاطرنشان کرد: ایجاد انگیزه كارآفرینی و كسب و كار در دانش آموختگان یکی دیگر از اهداف مهم این طرح است که باید جوانان با آموزش در محیط واقعی کسب و کار و دیدن نمونه طرح ها و کسب و کارهای کارآفرینانه به سمت و سوی کارآفرینی پیش روند.

اصغری گفت: با توجه به ارائه مشوق های بسیار مناسب دولت برای واحدهای پذیرنده امیدواریم در آینده بتوانیم شاهد ایجاد اشتغال پایدار در استان باشیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: