• شنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-3785-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

صحت انتخابات شورای شهر محمودآباد تایید شد

فرماندار شهرستان محمودآباد از تایید صحت انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر محمودآباد خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران، یحیی یوسف پور در جمع گفت وگو با خبرنگاران ضمن قدردانی از حضور حماسی مردم در انتخابات 29 اردیبهشت امسال اظهار کرد: مردم همیشه در صحنه با حضور حماسی خود در انتخابات بار دیگر وفاداری خود را به نظام اسلامی ایران ثابت کردند.

وی افزود: در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا 72810 نفر در این شهرستان واجد شرایط رای دادن بودند ولی مجموع آرای ماخوذه از صندوق های رای از 130 شعبه اخذ رای شهرستان 75299 نفر بود که نشان از درایت و پایبندی مردم شهرستان به آرمانهای امام و انقلاب بوده و حماسه ای با مشارکت 104 درصدی خود خلق کردند.

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان محمودآباد مجموع تعرفه صادره در انتخابات شورای اسلامی شهر محمودآباد را 24070 تعرفه عنوان کرد و گفت: 3018 تعرفه رای سفید و باطله از صندوق های رای ماخوذ شد.

نماینده عالی دولت همچنین از انتخاب 130 نفر از مجموع 288 نامزد انتخابات در40 روستا بخش و شهر سرخ رود  . 145 نفر از مجموع 305 نامزد انتخابات در 45 روستای بخش مرکزی در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا خبر داد.

فرماندار شهرستان محمودآباد در پایان از تایید صحت انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان محمودآباد خبرداد و گفت: پس از بررسی شکایت‌های واصله از سوی کاندیداهای شورای اسلامی از سوی هیئت‌های اجرایی و نظارت استان صحت انتخابات شورای اسلامی  در شهرهای محمودآباد و سرخ رود و کلیه‌ی روستاهای بخش‌های سرخ رود و مرکزی مورد تایید قرار گرفت‌.

به گزارش ایسنا، پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری جمعه 29 اردیبهشت برگزار شد.

شهرستان محمودآباد با 100هزار نفر جمعیت دارای دو بخش مرکزی و سرخ رود و دو شهر محمودآباد و سرخ رود و نیز 85 روستا است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: