• سه شنبه ۱۶ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-8314-5
  • خبرنگار : 49008
  • منبع خبر : ----

مدیرکل شیلات مازندران خبرداد

تولید 96هزار تن انواع آبزیان دریایی و پرورشی در مازندران طی سال گذشته

مدیرکل شیلات مازندران گفت: طی سال گذشته، 96 هزار تن انواع آبزیان دریایی و پرورشی در مازندران تولید شده است.

به گزارش ایسنا مازندران، حسین‌علی رستمی در دومین جلسه شورای هماهنگی مدیران شیلات در بابلسر، اظهار کرد: با توجه به ظرفیت‌های مناسبی که شیلات مازندران در زمینه پرورش ماهی در قفس دارد، از همه متقاضیان و سرمایه‌گذاران در این بخش حمایت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: دو موضوع  آموزش بهره‌برداران به دانش  نوین و یافته‌های علمی جدید و نیز استفاده بهره‌برداران از تجهیزات پیشرفته آبزی‌پروری مهم است و مدیران شیلات شهرستان‌ها باید تلاش کنند تا با بررسی فرآیندهای مختلف تولید، تولیدات شیلاتی اقتصادی باشد.

مدیرکل شیلات مازندران با بیان اینکه باید فضای شاداب اداری و نیز مرکز پاسخگویی صریح و مطلوب به ارباب رجوع  ایجاد شود، تصریح کرد: شیلات مازندران در سال گذشته در بخش تولید و پرورش ماهی عملکرد خوبی داشته، به طوری که حدود 96 هزار تن انواع آبزیان دریایی و پرورشی در استان را تولید و به بازار عرضه کرد که نشان از جایگاه مهم شیلات استان در شاخص‌های اقتصادی است.

رستمی در پایان با اشاره به تدوین و ابلاغ پنج بسته کاری، گفت: مدیران شیلات شهرستان‌ها باید با توجه به برنامه‌های ابلاغی و در راستای منویات مقام معظم رهبری برای تحقق دو موضوع مهم افزایش تولید و ایجاد اشتغال در شهرستان‌ها تلاش کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: