• دوشنبه ۱۵ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-3385-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

عضو مجلس خبرگان رهبری:

دشمنان ایران مستقل نمی خواهند

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان ایران مستقل نمی خواهند.

به گزارش ایسنا مازندران علی معلمی در مراسم دسته روی ارتحال امام (ره) اظهار کرد: قلب های همه مردم با ایمان متوجه امام راحل است.

وی تصریح کرد: به همان اندازه که انقلاب سیاسی امام برای ساقط کردن نظام سیاسی طاغوت دارای اهمیت است، همه می دانند پیش از این پیروزی امام حرکتی بزرگ تر را انجام داده بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: درباره اهل کتاب، یهود و بحث پاکی و نجاست آنها و جمع بندی روایت های متعدد، مسئله فقه و فقاهت بروز می یابد و در این‌میان بحث مهم ترکیب دین و سیاست بود.

معلمی با اشاره به اینکه از ویژگی بر جسته امامان، سیاست گذاران مومنان بودن است، گفت: عده‌ای مستکبران قیام پیش از ظهور امام زمان (ع) را جایز نمی دانستند و می گفتند مردم باید صبر داشته و سکوت کنند تا امام زمان ظهور کند و انزواطلبان با استفاده از روایات ضعیف تنبلی و سستی خود را توجیه می کردند.

وی با بیان اینکه برخی عنوان اصولگرایان میانه‌رو را ایجاد کردند اما آیا بسیجیان و پاسداران تند رو بودند، خاطرنشان کرد: همه باید افتخار کنند که راه امام را دنبال کرده و حامی و پشتیبان ولی فقیه باشند.

امام جمعه قائمشهر گفت: امام در خصوص حاشیه سازی های اتفاق افتاده در مسایل کشورهای اطراف، مداخله نمی کرد و این برخورد استراتژیکی امام بسیار مدبرانه بود.

معلمی گفت:  دشمنان به اندازه کوتاه آمدن‌ کشور از حقوق خود قانع نمی شوند و ابزاری می‌خواهند تا به اهداف خود برسد، نه اینکه از رهنمون دینی‌مان استفاده کنند و دشمنان نمی خواهند ایران مستقل باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: