• دوشنبه ۱۵ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-7114-5
  • خبرنگار : 49002
  • منبع خبر : ----

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غدیر شمال کشور:

برخی به دنبال تحریف گفتمان انقلاب هستند

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غدیر شمال کشور، گفت: امروزه تلاش می‌شود که گفتمان امام تحریف شود.

به گزارش ایسنا مازندران، علی شالیکار در مراسم یادواره شهدا در شهرستان قائم‌شهر با بیان اینکه باید ویژگی‌های حضرت امام را بشناسیم و به نسل‌های بعد انتقال دهیم، اظهار کرد: از مهم ترین ویژگی‌های حضرت امام این بود که قیامش در راه خدا بود و برای خدا اقدام می‌کرد و ایشان انقلاب را زمینه سازی حکومت حضرت حجت می‌دانستند بنابراین قیامش محدود به ایران نبود.

وی افزود: هدف امام راحل دفاع از مستضعفین جهان بود و حتی از غیرمسلمانان نیز که مظلوم بودند دفاع می‌کرد.

 شالیکار با بیان اینکه امروزه تلاش می‌شود که گفتمان امام تحریف شود، تصریح کرد: در گفتمان امام سه رکن اساسی مکتب، مردم و ولایت وجود دارد و تمامی اهداف برای تحقق دین و پیاده کردن قرآن و سیره ائمه در زندگی فردی و اجتماعی است و امام معتقد بود که این مردم هستند که باید این آرمان‌ها را به پیش ببرند.

فرمانده اسبق سپاه سمنان و مازندران، گفت: مردم باید الگویی را بشناسند و پشت سر آن حرکت کنند و آن ولایت فقیه است و در حال حاضر تمام تلاش دشمن این است که مردم را از اهداف امام راحل دور کند. عده‌ای می‌خواهند مردم و رهبر را مصادره کنند که در میان هم نباشند در حالی که هر جایی که مردم پشت سر ولایت حرکت کردند به موفقیت رسیدیم.

شالیکار عنوان کرد: دشمن به دنبال جدایی دین از سیاست است و آنان به دنبال تحریف اهداف امام هستند چرا که  امام به مستضعفان عالم آموخت که با دست خالی نیز می‌توان در برابر دشمن ایستاد و اهداف امام دفاع از مستضعفان عالم بود.

وی با اشاره به اینکه اگر مردم در عصر حاضر به سخنان امام بی توجه باشند دشمن به اهداف خود می‌رسد، تأکید کرد: اگر بخواهیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم باید سخنان امام را سرلوحه کارمان قرار دهیم و باید برنامه‌ریزی دشمن برای انقلاب را بشناسیم.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غدیر شمال کشور، یادآور شد: فرزندان قائم‌شهر از جنگل‌ها و روستا وارد شلمچه شده بودند و در حال حاضر در خط مقدم در حلب مبارزه می کنند و حال توپ خانه دشمن ولایت فقیه را هدف قرار داده و می‌خواهد مکتب امام را با طرح 2030  از ایران دور کند.

این مسؤول تصریح کرد: هدف دشمن از برداشتن عکس شهدا در کتاب درسی آن است که انسان‌هایی که در این روستاها در راستای مکتب امام رشد کردند دیگر با اهداف امام  آشنا نشوند و از دامان مادرانمان کسی همانند محمد بلباسی‌ها  پرورش پیدا نکند.

وی در پایان گفت: اگر در گذشته می‌گفتید فرزندانمان با صدای محمد آهنگران به جبهه‌ها رفتند اما محمد بلباسی‌هایی که در این روزگار شهید شدند در عصر ماهواره و فضای مجازی به شهادت رسید.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: