• یکشنبه ۱۴ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-6714-5
  • خبرنگار : 49002
  • منبع خبر : ----

رئیس ستاد گرامیداشت ارتحال امام سپاه کربلا مازندران خبرداد

برگزاری مراسم بزرگداشت امام راحل در مصلاهای مازندران

رئیس ستاد گرامیداشت ارتحال امام سپاه کربلا و ستاد اربعین استانئ مازندران، گفت: مراسم بزرگداشت امام راحل در مصلاهای نمازجمعه شهرهای مازندران برگزار می شود.

به گزارش ایسنا مازندران، بخشی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بزرگداشت امام یادکردن از یک فرد معمولی نیست بزرگداشت فردی والا که تمام زندگی خود را در این راه قرار دارد، اظهار کرد:

وی افزود: امام از 15 خرداد 1347 با فدا کردن خانواده و فرزند خود را فدای نظام کرد که نشانه الهی بودن فعالیت ایشان است.

بخشی تصریح کرد: مراسم گرامیداشت انس با امام در سراسر استان در حال انجام است در حوزه فرهنگ فعالیت‌هایی که انجام شد پوسترهایی از شهدای شاخص و ویژه‌نامه نگاه و کتابچه حفیقت آن مرد همیشه زنده و نرم افزار چندرسانه‌ای و بسته فرهنگی ملکوت در تمامی شهرستان‌ها ارسال شد.

رئیس ستاد گرامیداشت ارتحال امام سپاه کربلا و ستاد اربعین  با اشاره به اینکه به دلیل همزمانی سالگرد حضرت امام با ماه مبارک رمضان اعزام دسته جمعی نداریم و اعزام ها به شکل گروهی است، گفت: در مصلاهای شهرستان ائمه‌های جمعه نیز مراسم ارتحال امام را باید در زمینه یادآوری فعالیت‌های امام به مردم ارائه دهند و در این مراسم‌ها باید افطاری هم انجام ‌شود و در حرم امام نیز مراسم از ظهر امروز شروع می‌شود و با افطاردهی به اتمام می‌رسد.

این مسئول، یادآور شد: در زمینه تبلیغات و ارشاد و امنیت اجتماعی نیز برای اجرای این مراسم در حال اجرا است و امسال به شکل افطار دهی اجرا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد:  در سال گذشته 24 هزار نفر در یک روز اعزام شدند اما امسال به دلیل ماه رمضان اعزامی انجام نشد و در خود هر شهرستان از طریق همکاری فرمانداران و ائمه جمعه در خود شهرستان‌ها و در برخی شهرها با افطاردهی همراه است.

بخشی گفت: در محلات و شهرستان‌ها پایگاه‌های مقاومت آنها با افطاردهی و شام دهی می‌توانند با برگزاری این مراسم به تبیین و یادآوری اقدامات و تلاش‌های امام برای پیروزی انقلاب بپردازند.

وی تصریح کرد: مراسم‌های گرامیداشت امام به شکل خودجوش و مردمی است و دستگاه‌های دولتی نقش زیادی در آن ندارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: