• یکشنبه ۱۴ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-3085-5
  • خبرنگار : 49018
  • منبع خبر : ----

امام جمعه رامسر:

انقلاب امام خمینی(ره) رو به افول نمی رود

امام جمعه رامسر گفت: انقلاب امام خمینی(ره) رو به افول نمی رود.

به گزارش ایسنا مازندران، حجت الاسلام سید جعفر رضایی در مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) در مصلای جواد الائمه رامسر گفت: امام خمینی حقیقت همیشه زنده تاریخ است و شخصیت ممتازی که به لحاظ ویژگی های ممتاز در طول تاریخ به عنوان یک الگوی بزرگ که مانند پیامبران الهی در جامعه بشری و در تفکر اندیشه بشر گنجانده شده است.

وی تصریح کرد: انقلاب امام خمینی با همت مردم به پیروزی رسید و هرگز رو به افول نخواهد رفت و دشمنان ما آب در هاون می کوبند.

امام جمعه رامسر افزود: دشمنان اگر شناخت قلبی و عمیق از مردم داشتند بسیار زودتر دست از سر انقلاب اسلامی برمی داشتند و هنوز به این درجه از باور نرسیده بودند.

رضایی در ادامه گفت: مردم به امامشان لبیک گفتند و در استقبال از بدو ورود و بدرقه از پیکر تمام باور و اعتقادشان از امام را به باور رساندند.

وی افزود: امام و انقلاب زنده هستند چون ملت ما زنده است و باید از اندیشه های انقلابی حضرت امام بهره گیری کنیم.

امام جمعه رامسر اظهار کرد: در هیچ جای جهان انقلاب بدون امام شناخته نمی شود و ما با یاد فکر و اندیشه امام در طول ۳۸ سال انقلاب ایستادگی کردیم و به جهانیان ثابت کردیم مرد مبارزه و میدان هستیم.

وی خاطر نشان کرد: موفقیت امام در مبارزه با نفس بود و مرد بزرگ و عارفی والا بود که قبل از اینکه به رهبری برون برسد به رهبری درون پرداخت، نفسش را مدیریت کرد که نشان از ایمان محکم وی به خدا بود‌.

وی گفت: امام اولین معلم و عارف شیعه در عصر معاصر بود و تواضع خالصانه در برابر خداوند داشت و دیدگاه انجام تکلیف در همه عرصه ها در رفتار و گفتار وی نمایان بود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: