• شنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-1884-5
  • خبرنگار : 49002
  • منبع خبر : ----

مدیرکل شیلات استان مازندران:

شیلات مازندران از سرمایه‌گذاری در بخش پرورش ماهی در قفس حمایت می‌کند

مدیرکل شیلات استان مازندران، گفت: شیلات مازندران با توجه به ظرفیت‌های مناسبی در زمینه پرورش ماهی در قفس از همه متقاضیان و سرمایه گذاران در این بخش حمایت می‌کند.

به گزارش ایسنا مازندران، حسین رستمی در دومین جلسه شورای هماهنگی مدیران شیلات که درسالن اجتماعات این اداره کل در بابلسر برگزار شد، اظهار کرد: شیلات مازندران با توجه به ظرفیت‌های مناسبی در زمینه پرورش ماهی در قفس از همه متقاضیان و سرمای‌گذاران در این بخش حمایت می‌کند.

رستمی افزود: دو موضوع  آموزش بهره‌برداران به دانش  نوین  و یافته‌های علمی جدید و نیز استفاده بهره‌برداران از تجهیزات پیشرفته آبزی‌پروری مهم است و مدیران شیلات شهرستان‌ها باید تلاش کنند تا با بررسی فرآیندهای مختلف تولید، تولیدات شیلاتی اقتصادی باشد.

وی با بیان اینکه باید فضای شاداب اداری و نیز مرکز پاسخگویی صریح و مطلوب به ارباب رجوع  ایجاد شود، تصریح کرد: شیلات مازندران در سال گذشته در بخش تولید و پرورش ماهی در کل عملکرد خوبی داشته و به طوری که حدود 96 هزار تن انواع آبزیان دریایی و پرورشی در استان را تولید و به بازار عرضه کرد که نشان از جایگاه مهم شیلات استان در شاخص‌های اقتصادی است.

مدیرکل شیلات استان ضمن اشاره به تدوین و ابلاغ پنج بسته کاری، گفت: مدیران شیلات شهرستان‌ها باید با توجه به برنامه‌های ابلاغی و در راستای منویات مقام معظم رهبری برای تحقق دو موضوع مهم افزایش تولید و ایجاد اشتغال در شهرستان‌ها تلاش کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: