• پنجشنبه ۱۱ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-2585-5
  • خبرنگار : 49005
  • منبع خبر : ----

فرماندار چالوس:

حضور پرشور مردم در انتخابات مسئولیت مدیران را دو چندان می کند

فرماندار چالوس گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات مسئولیت مدیران را دو چندان می کند.

به گزارش ایسنا مازندران، محمد‌ناصر زندی در جلسه شورای اداری شهرستان چالوس با اشاره به دو انتخابات مهم در روز ۲۹ اردیبهشت امسال با قدردانی از حضور پر شور مردم اظهار کرد: با همکاری تمام دستگاه‌ها و هیا‌ت‌های نظارتی و اجرایی تمام شرایط برای برگزاری انتخابات پرشور و گسترده فراهم شد.

وی از انتخابات به عنوان پروژه ملی در سطح کشور یاد کرد و گفت: همه آحاد مردم و نیروهای دولتی و غیر دولتی در امر مهم انتخابات ورود پیدا کردند و در این شهرستان نیز مشارکت بسیار بالایی رقم خورد که از ۸۰ هزار واجد شرایط ۸۱ هزار و ۱۰۰ نفر شرکت کردند که ۱۰۲ درصد مشارکت را نشان می‌دهد.

فرماندار چالوس افزود: با توجه به اینکه در این دوره انتخابات همه برای اجرای قانونی انتخابات مصمم بودند بدون هیچ مشکل و نا امنی در تمامی شعبات با کمک شورای تامین و نیروهای امنیتی اخذ رای  در فضای آرام انجام شد و رای مردم با کمال آرامش و اطمینان و اعتماد آرای مردم اخذ شد.

زندی با اشاره به برگزاری  مکانیزه اخذ رای برای نخستین بار در شهر چالوس گفت: با توجه به آموزش کاربران بدون هیچ مشکل و تنشی به‌خوبی انجام شد و نتیجه آرا به‌ سرعت مشخص شد.

وی با بیان اینکه با بررسی‌های بعدی انتخابات همه حوزه‌ها به تایید هیات نظارت شهرستان رسید،تصریح کرد: در قوانین انتخابات و اجرای آن باید تدابیر بهتری برای آینده اندیشیده شود زیرا اصل قانون انتخابات برای شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر نیازمند الزامات بیشتری است.

فرماندار چالوس با قدردانی از حضور و مشارکت صد درصدی مردم چالوس پای صندوق های رای ابراز کرد: با وجود تمام مشکلات در حوزه اشتغال و اقتصاد اما حضور ۱۰۰ درصدی مردم در پای صندوق رای نشان دهنده  علاقمندی مردم به این انقلاب و نظام است.

 زندی افزود:  برخی از کاندیداها سیاه‌نمایی کرده و به تخریب دولت پرداختند و جانب احتیاط را رعایت نکردند اما با انتخاب روحانی به عنوان رئیس جمهور دولت یازدهم نشان دادند که مردم این شهرستان نیز رشد و فرهنگ بالایی دارند و به وعده‌های غیر اجرایی تن نداده و هوشیار هستند و قدردان خادمان خود هستند.

وی تاکید کرد:آنچه باید از این اقدامات پند گرفت این است که از نمایندگان و مدیران دولت انتظار می رود تا پیام مردم را دریافت کنند که با وجود ناراضی بودن از مجموع خدمات ما از صفر تا ۱۰۰ اما بازهم استقبال کردند و این امر مسئولیت ما را دوچندان می کند و باید به وظایف خود به ویژه در اشتغال ،مسايل اقتصادی و رونق اقتصادی بهتر عمل کرد.

این مسئول خاطر نشان کرد:کسانی‌که مسئولیت دولتی دارند باید بر اساس اعتقادات دولت گام بردارند و مشکلات اساسی مردم  را به‌خوبی پیگیری کنند تا به مردم ثابت شود انتخاب درستی داشته اند.

زندی با اشاره به تغییر در اعضای شورای شهر چالوس گفت: اعضای دوره چهارم به اندازه ظرفیت خود زحمت کشیدند و در دو ماه باقی‌مانده نباید بگذارند خلایی در خدمت به  مردم ایجاد شود.

وی تصریح کرد:منتخبان جدید به این باور رسیدند که باید برای مردم وارد صحنه شوند و با استفاده از تحریبات شوراهای گذشته در مسیر توسعه و رشد شهرستان قدم بردارند.

فرماندار چالوس با تاکید بر اینکه پیام مردم به شوراها حفظ وحدت است اظهار کرد: نباید اختلافی بین آنها وجود داشته باشد و برای تعیین هیات رئیسه نیز بحث و جدل نکنند و با  حفظ اتحاد عضو موثر بوده و به صورت جدی برای مردم تلاش کنند.

زندی با اشاره به قیام 15 خرداد و ارتحال امام خمینی (ره) در 14 خرداد ماه گفت: این مناسبت‌ها به شخصیت بنیانگذار جمهوری اسلامی باز می‌گردد که این نهضت را شروع کرده و با تبعید به ترکیه و عراق پس از چند سال توانستند این روشنگری را انجام داده و مردم را بیدار کنند تا در سال ۵۶ قوت یابد و در سال ۵۷ پس از سفر فرانسه به کشور بازگشته و سبب پیروزی انقلاب شود.

وی خطاب به شهرداران بیان کرد: باید در این روزها چهره شهر را به شکلی درآورند که یاد این روزها گرامی داشته شود و مدیران دستگاه‌ها نیز با نصب بنر و تبلیغات یاد شهدای ۱۵ خرداد را گرامی بدارند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: