• پنجشنبه ۱۱ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-5914-5
  • خبرنگار : 49012
  • منبع خبر : ----

رئیس ستاد انتخابات روحانی در مازندران:

توسعه و اعتلای مازندران مهم ترین خواسته اصلاح طلبان از دولت دوازدهم است

رئیس ستاد انتخابات روحانی در مازندران توسعه و اعتلای مازندران را مهم ترین خواسته اصلاح طلبان از دولت دوازدهم دانست.

به گزارش ایسنامازندران، محسن نریمان در جشن پیروزی حسن روحانی در انتخابات 29 اردیبهشت در باشگاه فرهنگیان ساری، اظهار کرد: دولت دوازدهم با آگاهی و اراده مردم فرصت ادامه کار پیدا کرده و در این دولت با نیروهای دلسوز، همراه و طرفدار آن باید در راس کارهای مدیریتی قرار بگیرند.

وی تصریح کرد: اگر در 29 اردیبهشت اصلاح طلبان به پیروزی رسیدند به دلیل انتقال درست اطلاعات و برخورد منطقی با مسائل بوده است.

رئیس ستاد انتخابات روحانی در مازندران با اشاره به اعتراض جمعی از هواداران مبنی بر انتساب یک اصولگرا برمسند فرمانداری آمل یاداور شد: در دولت دوازدهم باید نیروهای خودی، دلسوز و همراه باید روی کار بیایند.

نریمان افزود: نوسازی در هیئت دولت و در رده های مدیریت پایین تر کشو ایجاد می‌شود و تا آن روز باید وحدت و همدلی میان نیروهای خودی حفظ شود.

وی با بیان اینکه اتحاد و همدلی مهم‌ترین رمز پیروزی اصلاح طلبان در انتخابات29اردیبهشت بود، اظهار کرد: در ایام داغ انتخاباتی، مازندران جز استان‌های ستاره دار بوده و ممکن بود آرا به نغع رقیب در این استان باشد.

رئیس ستاد انتخابات روحانی در مازندران خاطرنشان کرد: با تلاش همراهان و دلسوزان اصلاح طلب، مردم مازندران به درستی رئیس دولت یازدهم را مورد حمایت خود قرار دادند به طوری که در سه شهری که روحانی کمترین رای را به دست آورد تنها مازندران توانست این کمبود را جبران کند.

نریمان توسعه و اعتلای مازندران را مهم ترین خواسته اصلاح طلبان از دولت دوازدهم دانست و بر ضرورت حفط وفاق هواداران تاکید کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: