• چهارشنبه ۱۰ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 963-5414-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

فرماندار محمودآباد:

بخش دیالیز بیمارستان محمودآباد راه اندازی می شود

فرماندار محمودآباد از راه اندازی بخش دیالیز بیمارستان محمودآباد خبرداد.

به گزارش ایسنا مازندران، یحیی یوسف پور در جلسه کارگروه سلامت شهرستان محمودآباد اظهار کرد: با وجود تلاش های بسیار مسئولان شبکه بهداشت، مردم خود یک پای ثابت در انجام مشارکت ها بوده که بدون حضور آنان پیشرفتی در زمینه بهداشتی در سطح شهرستان نخواهیم داشت.

یوسف پور تشکیل سمن های مردم نهاد در مورد مسائل بهداشتی را مهم برشمرد و عنوان کرد: تشکیل اینگونه سمن ها می تواند تاثیرات خوبی بر مردم سطح شهر و  نیز خیرین داشته تا نگاه ویژه ای به مسئله بهداشت شکل گیرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: یکی از رکن های اساسی در کشورهای توسعه یافته بهداشت و مسائلی از این قبیل بوده و باید بهداشت را از برنامه ها و اولویت های اول کشور بدانیم.

وی گفت: در دولت تدبیر و امید اقدامات خوبی در زمینه افزایش بیمارستان ها و کمک هزینه های درمانی صورت گرفته که کمک شایانی به عرصه بهداشت و درمان شده است.

فرماندار محمودآباد با بیان اینکه 70 درصد مراجعات مردم به بیمارستان ها بیماری های غیر واگیر دار است، افزود: با آگاهی سازی و معطوف کردن نگاه مردم به بهداشت می توانیم از آسیب های پیش رو به خانواده ها جلوگیری کنیم.

فرماندار محمودآباد رصد مستمر از دامداری ها و دامداران را از اولویت های مهم دانست و گفت: تحت کنترل قرار گرفتن افرادی که آگاهانه یا غیر آگاهانه مسائل بهداشتی را رعایت نمی کنند از وظایف مسئولان بوده و نمی توان به آسودگی از کنار آن گذشت.

وی در پایان گفت: افتتاح بخش دیالیز در شهرستان بسیار حائز اهمیت بوده و تا پایان شهریور ماه این بخش در سطح شهرستان راه اندازی می شود تا گوشه ای از مشکلات مردم در این زمینه برداشته شود.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: