• پنجشنبه ۱۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-8414-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد

آغاز محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی مازندران

رئیس پلیس راه مازندران از آغاز محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان خبر داد.


به گزارش ایسنا مازندران،علیرضا قدمی گفت: به منظور افزايش ايمني، ايجاد کشش و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه، محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اعمال می شود.

وی گفت: ممنوعیت تردد موتور سيكلت از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه 15 آبان ماه آغاز و  تا ساعت 6 صبح روز يکشنبه 20 آبان ماه از محورهاي "كرج- چالوس، هراز، فيروزكوه" و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: تردد موتور سيکلت هاي انتظامي و امدادي براي انجام ماموريت هاي ضروري در مسير مجاز جريان ترافيک بلامانع است.

وی یادآور شد: تردد انواع وسيله نقليه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه 18 آبان ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد انواع وسيله نقليه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت يک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور هراز، تصریح کرد: تردد تمامی كاميون ها وكاميونت ها به استثناي حاملان موادسوختي و فاسد شدني  از ساعت 8 صبح تا 24 روزهای، پنجشنبه و جمعه در اين محور ممنوع است.

قدمی افزود: تردد تمامی وسايل نقليه از ساعت 13 تا24 روز جمعه 18 آبان ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 15 تا 24 همان روز با اعلام ماموران پليس راه در محل، تردد در اين محور از " آب اسک" به رودهن به صورت يک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران ، همچنین در مورد محدودیت ترافیکی در محور سوادکوه نیز خاطرنشان کرد: تردد تمامی تريلرها به استثناي تريلي هاي حامل مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 8 تا 24  جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.


انتهای پیام