• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-2114-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

فرمانده سپاه کربلا مازندران خبر داد

افتتاح ۱۰ باب خانه محروم در ساری

فرمانده سپاه کربلا مازندران از افتتاح ۱۰ باب خانه محروم در ساری به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران، محمدحسین بابایی در آئین تحویل و اهدا همزمان 10 واحد مسکونی به نیازمندان ساری در روستای آهودشت این شهرستان، اظهار کرد: هر چه داریم مدیون زحمات جهادگران دوران دفاع مقدس است که با درخشش خود امنیت امروز را فراهم کردند.

وی یادآور شد: نسل امروز همان فرزندان جهادگران دوران دفاع مقدس هستند که در قالب گروهای جهادی بسیج با جهاد اقتصادی و محرومیت زدایی به مانند پدران خود در خدمت مردم مجاهدانه فعالیت می‌کنند.

فرمانده سپاه کربلا مازندران خاطرنشان کرد: امروز در گروه های جهادی فرزندان و جوانان با حمایت بزرگترهایی که در زمانی، دفاع مقدس را رقم زدند، امید را به مردم هدیه می کنند.

بابایی اظهار کرد: در این میان اگر کمک های خیرین محرومیت‌زدایی نباشد کارها تکمیل نمی شود، کارهای زیربنایی که در ساخت و ساز و مسکن محرومین موثر است، بنابراین نسل امروز ادامه نسل قبل و جهادگران و ایثارگران هستند که قطعا با ایمانی مضاعف و تلاشی وافر براساس نوید الهی در جنگ هایی مانند جنگ اقتصادی پیروز بیرون می آیند.

وی تاکید کرد: امروز ملت در معرض آزمایش الهی قرار دارند که در این آزمایش بعضی جهنمی می شوند و آنان کسانی هستند که در این عرصه دنبال سودجویی و احتکار می روند، بنابراین هر که در این صحنه باشد سرباز آمریکا است و در جنگ اقتصادی دشمن علیه ملت اسلامی ایران کمک کار و یار استکبار شد.

فرمانده سپاه کربلا مازندران افزود: عده ای هم در این آزمایش بهشتی می شوند، بهشتیان کسانی هستند که با جان، مال و ایمان به خدا در تجارتی قرار می گیرند که نوربخش و نجات دهنده از عذاب بزرگ است و به یاری مستضعفین می شتابند.

وی تصریح کرد: در هفته دفاع مقدس بیش از ۵۰ واحد مسکن نیازمندان در سراسر مناطق استان مازندران اهدا می شود.

بابایی در پایان گفت: در پنجمین روز هفته دفاع مقدس ۱۰ واحد مسکونی نیازمندان با اعتبار بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان در شهرستان ساری تکمیل و اهدا شد که همه این واحد های مسکونی با همت کمیته امداد، خیرین و بسیج سازندگی سپاه کربلا احداث و تکمیل شد.


انتهای پیام