• پنجشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-10114-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

معاون عملیات سپاه کربلا مازندران خبر داد

برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی در مازندران

معاون عملیات سپاه کربلا مازندران از برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی در این استان خبر داد.

محمدمهدی بالویی در گفت‌و‌گو با ایسنا مازندران، اظهار کرد: رزمایش و نمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان سپاه حضرت محمد(ص) ۲ با حضور ۴۲ گردان از ۲۲ شهرستان مازندران فردا ۲۳ شهریور همزمان در این استان برگزار می شود.

وی تصریح کرد: دلیل نامگذاری این اسم به خاطر فراخوان تاریخی حضرت امام(ره) مبنی بر اعزام بسیجیان سپاهیان حضرت محمد رسول الله در انتهای جنگ است.

معاون عملیات سپاه کربلا مازندران خاطرنشان کرد: بنا داریم با نمایش اقتدار بسیجیان به استکبار جهانی بفهمانیم که بسیجیان در صحنه هستند و حضورشان کمرنگ نشده است.

بالویی با اشاره به اهداف این رزمایش، گفت: گروه های جهادی به منظور محرومیت زدایی در سراسر استان اعزام می‌شوند و اولویت کاری آنها انجام فعالیت عمرانی و فرهنگی در حواشی شهرها است.

وی با اشاره به اینکه حضور گردان های بیت المقدس و انجام کارهای فرهنگی باعث اقتدار نظام و عملیات روانی دشمن می شود، اظهار کرد: تصمیم داریم با تقویت و حمایت مردم از نظام ثابت کنیم که مردم همانند گذشته حامی انقلاب هستند.

دبیر قرارگاه امام هادی(ع) سپاه کربلا در پایان تصریح کرد: مایوس کردن دشمن از رفتارهای استکبارستیزانه، تقویت آمادگی و روحیه  نیروهای عمل کننده با برنامه، رزمایش و نمایش اقتدار بسیجیان با لباس نظامی از دیگر اهداف رزمایش است.


انتهای پیام