• چهارشنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-488-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مدیر روابط عمومی و امور رسانه ای هیئت فوتبال استان مازندران خبر داد

شبکه اینترنتی مایکوجو در استان مازندران فعال شد

مدیر روابط عمومی و امور رسانه ای هیئت فوتبال استان مازندران از فعال شدن شبکه پخش زنده اینترنتی فدراسیون فوتبال در مازندران خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران،مهدی رضی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اولین کارگروه آموزشی پخش زنده اینترنتی مایکوجو در کردان کرج و با حضور فریدون اصفهانیان کشوری و دکتر میرشاد ماجدی در مجموعه ایثار کرج برگزار شد.

وی ادامه داد: تدریس این کارگاه آموزشی را فتاحی، تهرانی و کرامتی به عهده داشتند و آموزش های لازم در خصوص پخش زنده اینترنتی ارائه دادند.

مدیر روابط عمومی و امور رسانه ای هیئت فوتبال استان مازندران از فعال شدن این شبکه اینترنتی در استان مازندران خبر داد و اعلام کرد :بعد از برگزاری اولین دوره کارگروه آموزشی پخش زنده اینترنتی مایکوجو ، استان مازندران نیز می تواند بازی های مهم استان را نیز به صورت مستقیم پخش نماید.

رضی بیان داشت: تمامی مسابقات در تمامی رده های سنی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و بازی هایی که از حساسیت بالایی برخوردار است و تیم ها قادر به پخش زنده مسابقات از طریق صداسیما نشوند، از طریق مایکوجو بر روی شبکه اینترنتی فدراسیون فوتبال که زیر نظر فیفا و AFC است پخش خواهد شد.

این مسئول فعال شدن این شبکه اینترنتی در استان مازندران را مثبت ارزیابی کرد و افزود : با فعال شدن مایکوجو در مازندران فرصتی مناسب برای رسانه ای تر شدن باشگاه و تیم های فوتبال در مازندران است و از این طریق می شود بیشتر استعدادهای فوتبال مازندران را به نمایش گذاشت.

به گزارش ایسنا مازندران، این شبکه اینترنتی که شبکه اختصاصی فدراسیون فوتبال است و از طریق فیفا و  AFC به فدراسیون فوتبال تعلق پیدا کرده است و تیم ها می توانند جهت رزرو شبکه جهت پخش دیدار های حساس، برنامه های مهم فوتبالی درخواست خود را به هیات فوتبال استان مازندران ارائه کنند .


انتهای پیام