• سه شنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-8814-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

فرمانده سپاه کربلا مازندران خبر داد

برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج در مازندران

فرمانده سپاه کربلا مازندران از برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج در استان خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران، محمدحسین بابایی در نشست خبری رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص)  و قرارگاه خدمت رسانی و محرومیت زدایی که در سپاه کربلا مازندران برگزار شد با گرامیداشت ماه محرم و اشاره به اینکه بسیج برای دوستان امیدآفرین و برای دشمنان بیم آفرین است، درمورد رزمایش اقتدار بسیج اظهارکرد: رزمایش اقتدار بسیجیان از مدتی  پیش در کشور شروع شده و بزودی در استان مازندران نیز اجرا می شود.

وی با بیان اینکه دشمن می داند ملت ایران به آنچه که می گوید عمل می کند، خاطرنشان کرد: ما جواب توطئه های دشمن را خواهیم داد و مطمئنا در جنگ اقتصادی و سیاسی نیز پیروز خواهیم شد زیرا رمز پیروزی ما در صحنه بودن مردم و گوش به فرمان ولایت فقیه بودن است.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به اینکه برای حفظ و حراست از آرمان های انقلاب اسلامی آمادگی کامل داریم، خاطرنشان کرد: شرکت در دوره های تداوم آموزش، اعزام ۳۵۰ گروه های جهادی به مناطق محروم شامل بسیج جامعه پزشکی، پرستاران و غیره از جمله برنامه ها است.

بابایی افزود: ۵۰ گروه بسیج پزشکی، ۵۰ گروه بسیج دانشجویی و ۲۵۰ گروه بسیج اقشار در اردوهای جهادی حضور دارند و در چند سال گذشته نیز ۵۵۰ واحد مسکونی توسط سپاه برای محرومان ساخته شده است.

وی با اشاره به اینکه طی چند سال گذشته  ۵۵۰ واحد مسکونی توسط سپاه برای محرومان ساخته شده است،  تصریح کرد:  امسال بیش از ۷۰۰ خانه محرومان در استان آماده شده و در رزمایش اقتدار بسیج نیز  ۹۰ مسکن محرومان احداث می شود.

فرمانده سپاه کربلا مازندران همچنین افزود: اجرای 4 پروژه آبرسانی، تامین ۱۰ سری جهیزیه، تهیه هزار و 500 بسته اقلام حمایتی از دیگر مواردی است که در استان انجام می شود.

  بابایی ادامه داد:  ملت ما در مقابل تهدیدات، امت عاشورا و محرم هستند و همه اقشار با همه سطوح اعتقادی پای آرمان های نظام ایستاده اند؛ آمریکا و کسانی که دلشان در گرو آمریکا است بدانند خوابشان نسبت به تضعیف و تغییر نظام مقدس اسلامی تعبیر نخواهد شد.


انتهای پیام