• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-5814-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران خبر داد

دستگیری کلاهبردار80 میلیاردی در مازندران

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری زنی کلاهبردار که با وعده ارائه تسهیلات بانکی از شهروندان بیش از 80 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده، خبر داد .

به گزارش ایسنا مازندران،علیرضا باقری در جمع خبرنگاران اظهار کرد:در پي ارجاع پرونده کلاهبرداري از سوي دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان قائم شهر به پلیس آگاهی آن شهرستان، موضوع به صورت ويژه در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان پليس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی از مالباختگان در دستور کار قرار گرفت که در نتیجه مشخص شد، زنی کلاهبردار به نام "ش – الف" با جعل عنوان و معرفی خود به عنوان کارمند بانک با اقدامات متقلبانه و وعده پرداخت تسهیلات بانکی کلان به شهروندان از آنان کلاهبرداری می کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران، یادآور شد: ماموران با دریافت این اطلاعات و شناسایی مخفیگاه متهم در يک عمليات غافلگيرانه متهمه به کلاهبرداری را دستگير کردند که این فرد در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به بزه ارتکابي اقرار کرد.

باقری گفت : تاکنون 80 شاکی و مالباخته در این پرونده شناسايي شدند که مبلغ کلاهبرداری صورت گرفته از مالباختگان تاکنون 80 میلیارد ریال بوده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران افزود: متهمه پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب از سوی مرجع قضائی روانه زندان شد.

باقری با اشاره به این که رعایت نکات ایمنی و توجه به هشدارهای پلیس نقش مهمی در پیشگیری و کاهش جرائم دارد، افزود: سهل انگاری و عدم رعایت قوانین و مقررات در انجام فعالیت اقتصادی از عوامل زمینه ساز کلاهبرداری است.


انتهای پیام