• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-2685-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

رویدادی بین‌المللی که قربانی منیت ها می شود!

استاندار مازندران اجازه ندهد رویداد بین المللی توسعه و مهندسی ساخت که می تواند به استان و کشور شکوه و عظمت دهد در غربت تمام قربانی منیت‌ها برخی شود.

به گزارش ایسنا مازندران رویداد بین المللی توسعه و مهندسی ساخت به سرعت به زمان برگزاری خود نزدیک می‌شود اما از گوشه کنار خبر کارشکنی مسئولانی می‌رسد که به ضرورت توجه ویژه به شعار سال و حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی پی نبرده اند.

رویداد بین المللی توسعه و مهندسی ساخت، اقدامی بسیار ضروری برای ارتقای سطح دانش مهندسین و فرصتی بسیار مغتنم برای برپایی نمایشگاه کالای ایرانی، ارتقای سطح دانش مهندسی، بهره گیری جامعه مهندسین از ظرفیتهای آموزشی و دریافت گواهینامه بین المللی و ایجاد بازار کار برای جوانان متخصص جویای کار در خارج از کشور است.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی با حضور اساتید برجسته خارج از کشور و همچنین بهره‌گیری از اعضای هیئت علمی و دانشگاهی دانشگاه مازندران که جایگاه خوبی در میان دانشگاه‌های جهان دارد سطح این رویداد را بین المللی کرده است.

با توجه به اینکه دبیران این رویداد ملاقاتی کوتاه با شخص استاندار داشتند و وی شخصا دستور برگزاری این رویداد و فراهم کردن مقدمات حضورش را در رویداد داده است اما گویی استاندار نمی‌داند مدیری در اندیشه ساختن تابوت برای این رویداد است.

اکنون یک هفته بیشتر نمانده به رویداد و باید خود استاندار آستین بالا بزند و اجازه ندهد رویدادی که می تواند به استان و کشور شکوه و عظمت دهد در غربت تمام قربانی منیت‌ها برخی شود. فرصتی نیست و باید در این مدت موضوع ارتقای پایه در این رویداد از سوی استانداری حل شود تا مهندسین برای نام نویسی در کلاسهای آموزشی این رویداد انگیزه داشته باشند.

زمان به سرعت در گذر است و بلیط اساتید خارجی رزرو شده، استان را در انتظار یک رویداد بین المللی قرار داده  است، نباید اجازه دهیم که تسویه حساب‌های شخصی‌ برخی، این فرصت را از مهندسین ایرانی بگیرید و حقوق یک ملت برای بگو مگوهای بیهوده‌ ضایع شود.

 


انتهای پیام