• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-6414-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران:

نمایشگاه حجاب و عفاف در راستای حمایت از تولیدات ملی است

معاون استاندار مازندران گفت: نمایشگاه حجاب و عفاف در راستای حمایت از تولیدات ملی است.


به گزارش ایسنا مازندران،نمایشگاه صدفی برای مروارید، به مناسبت هفته عفاف و حجاب توسط سازمان بسیج کارگری سپاه کربلا با همکاری اموربانوان و خانواده استانداری، شهرداری ساری و  قائمشهر در سالن سلمان هراتی اداره کل ارشاد اسلامی مازندران برگزار شد.

 احمدحسین زادگان معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران با اشاره به این که در این نمایشگاه به شعار امسال توسط مقام معظم رهبری حمایت از کالای ایرانی توجه شده است اظهار کرد: در این نمایشگاه ۴۰ غرفه برپا شده که خلاقیت و نوآوری در آن دیده می شود، زیرا خلاقیت و نوآوری سبب جذب خانواده ها شده و برای حمایت از تولیدات ملی به برپایی نمایشگاه های حجاب و عفاف نیاز داریم.

وی با بیان این که یکی از نکته های خوب نمایشگاه استفاده از خانواده های آسیب دیده یا سرپرست خانوار، بدسرپرست یا بی سرپرست است تصریح کرد: این خانواده ها توانستند هم از همین طریق امرار معاش داشته باشند و هم در یک کار فرهنگی فعالیت کنند.

حسین زادگان در ادامه با بیان این که برای نشان دادن هنر و توانایی بانوان به این نوع نمایشگاه ها بیشتر نیاز داریم، اظهار کرد: دولت برای حمایت و پشتیبانی ، اعطای تسهیلات ویژه و کم بهره برای افرادی که شاغل و راغب در این حوزه هستند ، پیش بینی کرده است.

وی مهم ترین دستاورد این نمایشگاه ها را تعامل بین مجموعه هایی که از استان های مختلف آمدند دانست و افزود: بانوان با الگو گیری از دیگر مجموعه ها می توانند به داشته های خود بیفزایند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران طرح تعویض چادر کهنه را از طرح های خوب برشمرد و یادآور شد: هرکجا بخش های غیردولتی و سازمان های مردم نهاد حضور داشته باشند، موفق خواهیم بود.


انتهای پیام