• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-3785-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران مطرح کرد

تشکیل تیم بازرسی نامحسوس حقوق شهروندی در مازندران

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: بازرسی نامحسوس حقوق شهروندی را برای نخستین بار در استان به کارگیری کردیم که اعضای این گروه بر عملکرد مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی نظارت می کنند .

 

به گزارش ایسنا مازندران،احمد حسین زادگان بعداز ظهر چهارشنبه در نشستی با خبرنگاران که در سالن شماره یک استاندازی مازندران برگزار شد بابیان این که رسانه ها در توسعه استان نقش اساسی ایفا می‌کنند اظهار کرد:رسانه‌های موافق باید از دولت حمایت و رسانه‌های مخالف انتقاد منصفانه داشته باشند.

وی با بیان این که به دنبال نشاط سیاسی در حوزه‌های سیاسی و اجتماعی هستیم خاطرنشان کرد: در راستای ایجاد امنیت پایدار به مقوله سلامت به‌عنوان اولویت توجه داریم.

* سهم 30 درصدی زنان در مدیریت

حسین زادگان با اشاره به نقش زنان در مدیریت جامعه به عنوان یکی از برنامه های دولت تدبیر و امید تصریح کرد:بر اساس تفکر دولت تدبیر و امید 30 درصد از جایگاه های مدیریتی تا پایان این دولت در اختیار زنان قرار می گیرد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با اشاره به ابلاغ حقوق شهروندی از سوی رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: تکریم ارباب‌رجوع از خط قرمزهای دولت است و هر جا احساس کنیم مدیر و کارمندی بنابه هر دلیلی احترام ارباب‌رجوع را حفظ نکرده برخوردهای قانونی را انجام می‌دهیم .

وی خاطرنشان کرد: بازرسی نامحسوس  حقوق شهروندی را برای نخستین بار در استان به کارگیری کردیم که اعضای این گروه بر عملکرد مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی نظارت می کنند .

وی با بیا این که اجرای طرح میز خدمت در راستای افزایش رضایت مندی اجتماعی و حذف بروکراسی های زاید است یادآور شد: حذف برورکراسی زاید و زمان بر در فرآیند ارائه خدمات عمومی به مردم به ویژه مقوله انجام اداری در حوزه سرمایه گذاری از ماموریت های مهم بازرسان حقوق شهروندی است .

*تودیع غیابی برخی مدیران

وی در مورد تودیع غیابی برخی مدیران تصریح کرد:تودیع و معارفه به‌صورت هم‌زمان انجام می‌شود و شاید مدیری بنابه دلایلی در جلسه حضور نیابد.

حسین زادگان درباره انتخاب فرماندار ساری بابیان اینکه سعی می‌کنیم با رایزنی با منابع قدرت، مدیران را انتخاب کنیم و به نظر من انتخاب درست نباید فدای سرعت شود، گفت: در حال حاضر حسن‌زاده سرپرست فرمانداری ساری است و خلایی در این حوزه احساس نمی‌شود.

*بلوک بندی فرمانداری های مازندران

معاون استاندار مازندران همچنین از بلوک بندی فرمانداری های مازندران خبر داد و گفت که برای تسریع و تسهیل در روند اجرایی فعالیت ها در شهرستان های مازندران ، فرمانداری این خطه شمال کشور بر اساس بلوک بندی با محوریت فرمانداری ویژه دنبال خواهد شد .

حسین زادگان با یادآوری این که بلوک بندی شهرستان های شرق در یک بلوک، شهرستان ساری به عنوان بلوک اختصاصی و سوادکوه شمالی و سوادکوه در بلوک قائمشهر دسته بندی می شود تصریح کرد: بلوک بندی سایر شهرستان ها هم به همین ترتیب با هدف شناسایی نقاط محروم و تسریع در اجرای پروژه های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است.

 


انتهای پیام