• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-12714-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

اعلام محدودیت های ترافیکی تعطیلات عید فطر در محورهای مواصلاتی مازندران

محدودیت های ترافیکی تعطیلات عید فطر در محورهای مواصلاتی مازندران اعلام شد.

 

علیرضا قدمی رئیس پلیس راه استان مازندران در گفت و گو با ایسنا مازندران در مورد محدودیت ترافیکی تعطیلات عید فطر در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می‌شودفرمانده پلیس‌راه مازندران اظهارکرد:با توجه به تعطیلات عید سعید فطر محدودیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه تا یکشنبه ۲۷ خرداد درمحورهای مواصلاتی استان انجام می شود.

 وی گفت:در محور هراز ممنوعیت تردد کامیون و کامیونت به‌ جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از چهارشنبه از 12 تا 24 روزهای پنج شنبه و جمعه از ساعت 6 تا 24 و از ساعت 6 صبح شنبه تا 12 ظهر یکشنبه انجام می شود.

رئیس پلیس راه استان مازندران افزود: همچنین در محور هراز از شنبه 26 خرداد از ساعت 12 تا 24 از رودهن به شمال مسدود و از ساعت 14 تا 2 بامداد یکشنبه از آب اسک به تهران یک طرفه می شود.

قدمی گفت: محور کندوان روزهای پنج‌شنبه 24 و شنبه 26 خرداد از ساعت 12 تا 24 از سمت مرزن‌آباد به کرج مسدود و یکشنبه 27 خرداد از ساعت 15 تا 2 صبح رفت و آمد وسایل نقلیه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه می‌شود.

رئیس پلیس راه استان مازندران در مورد محدودیت تردد در محور فیروزکوه خاطر نشان کرد: تردد تریلر به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی در این محور از چهارشنبه  ساعت 12 تا 24 و روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه از ساعت 8 تا 24 ممنوع است.


انتهای پیام