• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9612-4985-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

رئیس کل دادگستری استان مازندران:

بسته جامعی از رونق صنعت گردشگری در مازندران وجود ندارد

رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت: بسته جامعی از رونق صنعت گردشگری در استان وجود ندارد.


حجت الاسلام محمدعلی تقوی فرد روز گذشته 21 اسفندماه در حاشیه بازدید از پروژه های تولید خمیرکاغذ از پسماند، گردشگری زراعت، کاشت نهال شناسنامه دار و تولید جلبک در سایت چپکرود جویبار جهاد دانشگاهی، در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا مازندران گفت: بسته جامعی از رونق صنعت گردشگری در استان وجود ندارد و فعالیت‌ها اکنون به صورت سلیقه‌ای و بر اساس دیدگاه مدیران دستگاه‌های اجرایی انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه تغییر مدیران چالشی در توسعه موثر استان است، افزود: هنوز در یک شهر استان مازندران مشکل زباله حل نشده و گویا برنامه‌ای برای رفع مشکل زباله در آینده نیز وجود ندارد.

رئیس دادگستری مازندران تصریح کرد: در استان مازندران نزدیک به 116 رودخانه دارد اما متاسفانه حتی یک رودخانه سراغ نداریم که مسائل محیط زیستی آن رعایت شده یابرنامه‌ای بلندمدت برای آن وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه در انتخابات همه کاندیداها برای کسب حداکثر رای نهایت تلاش را داشتند،افزود: باید پرسید آیا این افراد در عمل به شعارهایشان همچون ایام انتخابات تلاشگر و پیگیر هستند؟

تقوی فرد با اشاره به اینکه در 40 سال انقلاب اسلامی ما در این استان برنامه جامعی در توسعه استان نداشتیم، اظهار کرد: دولت‌ها بیشتر در فکر انتخابات بودند تا در فکر انجام امورات مربوط به مردم باشند.

وی ادامه داد: برخی از نهادها همچون جهاد دانشگاهی و بنیاد مستضعفان و ارگان‌هایی که دلبستگی به انقلاب دارند با اخلاص در حال فعالیت هستند که جای تقدیر دارد و وظیفه ما است که از آنها حمایت کنیم.

تقوی فرد با تاکید بر اینکه باید پروژه‌های جهاد دانشگاهی مازندران توسط دولت، مجلس و مسئولان استانی مورد حمایت قرار بگیرد، اظهار کرد: اگر این پروژه‌ها حمایت شوند بسیار خوب است و چنانچه حمایتی صورت نگیرد زحمات این نهاد در استان ممکن است به هدر رود.

وی ادامه داد: متاسفانه جهاد دانشگاهی در این پروژه‌ها اطلاع‌رسانی در حد مطلوب نداشته تا دیگران در قضاوت‌هایشان درست عمل کنند و کسانی که می توانستند کمک‌ کار جهاد باشند حضور یابند.


انتهای پیام