• سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-12014-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

فرمانده انتظامی شهرستان رامسر خبر داد

دستگیری سارقی با ۸۴ فقره سرقت در رامسر

فرمانده انتظامی شهرستان رامسر از دستگیری سارقی با ۸۴ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.


محمد صادق شاه نظری در گفت و گو با ایسنا مازندران با بیان اینکه نیروی انتظامی با رصد اطلاعاتی، عملیاتی و مشارکت مردمی موفق شد یکی از سارقین حرفه ای غرب مازندران را به همراه همدستش دستگیر کند گفت: در بازجویی های فنی به عمل آمده  این سارق به ۸۴ فقره سرقت در شهرستان های مرکز و غرب مازندران و در استان گیلان در لاهیجان، کلاچای رودسر و انزلی اعتراف کرده است.

وی افزود: وسایل کشف شده از سارقان یک خودروی پژو پارس، پلاک سرقتی روی پژو ، ۶ زوج پلاک سرقتی در صندوق عقب خودرو به همراه ۱۵۰ قلم وسایل سرقتی داخل خودرو بوده است.

شاه نظری تصریح کرد: نیروی انتظامی قوی و مقتدر در راستای ایجاد امنیت در برابر مجرمان ایستاده است و فرصت جرائم را به آن ها نمی دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان رامسر گفت: شهرستان رامسر جایی برای افراد فرصت طلب، قانون شکن و مجرم  ندارد و شهروندان موارد مشکوک را به پلیس ۱۱۰ ، پلیس آگاهی و اطلاعات اطلاع داده تا در اسرع وقت مطالبات مردم را پیگیری کنیم و مشارکت اجتماعی در برقراری امنیت توسعه پیدا کند.

شاه نظری تصریح کرد: مردم مغازه ها و منازل را مجهز به دوربین های مدار بسته کنند و منازلی که در طبقات پایین قرار دارند نسبت به نصب حفاظ پنجره اقدام کرده و پس از تخلیه منازل توسط مستاجر قفل ها و توپی های درب ها را تعویض کنند تا امنیت برقرار شده و همه مردم پلیس خود باشند.


انتهای پیام