• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-8514-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

دستگیری جاعلان و کلاهبرداران 80 میلیاردی در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری جاعلان و کلاهبرداران 80 میلیاردی در این استان خبر داد.

به گزارش ایسنا مازندران، سید محمود میرفیضی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی مراجعه و طرح شکایت فردی در مردادماه سال جاری مبنی بر کلاهبرداری از وی با جعل اسناد و فروش مال غیر از سوی افرادی ناشناس در منطقه رویان در غرب استان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان و شهرستان مربوطه قرار گرفت.

وی تصریح کرد: مالباخته در تحقیقات و اقدامات اطلاعاتی پلیس،  اذعان داشت، افرادی در اسفندماه سال 95 پس از جلب اعتمادش با اقدامات متقلبانه و جعل اسناد و فروش مال غیر، بیش از 80 میلیارد ریال از وی کلاهبرداری کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران، خاطرنشان کرد: کارشناسان و ماموران پلیس آگاهی در ادامه تحقیقات با دریافت مشخصات افراد کلاهبردار و اقدامات اطلاعاتی موفق شدند، متهمان به کلاهبرداری را که با تشکیل باندی در امر جعل اسناد و کلاهبرداری فعالیت می کردند، شناسایی کنند.

میرفیضی با اشاره به شناسایی متهمان به کلاهبرداری از دستگیری این افراد با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی خبر داد و افزود: این 6 متهم شامل 5 مرد و یک زن پس از دستگیری و اقرار به بزه انتسابی با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی و با قرار مناسب صادره روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران به شهروندان هشدار داد: پیش از انجام هرگونه معامله و خرید و فروش املاک نسبت به بررسی اصالت اسناد از مراکز رسمی و برای انجام معاملات ملکی و خرید و فروش املاک از مراکز معتبر اقدام کنند.


انتهای پیام