• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-3985-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

فرماندار چالوس:

مدیران ادارات چالوس از سیاست‌زدگی پرهیز کنند

فرماندار چالوس تاکید کرد: مدیران ادارات چالوس از سیاست‌زدگی و پرداختن به حواشی پرهیز کنند.

محمدناصر زندی در جلسه شورای اداری چالوس با بیان اینکه این شهرستان به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص خود به عنوان ورودی استان در  غرب محسوب می شود، اظهار کرد: به دلیل گردشگرپذیر بودن چالوس، در این شهرستان به مسافران خدمات ملی ارائه می کند.

وی افزود: چالوس دارای ۱۲۰ هزار نفر جمعیت ثابت است اما با وجود ورود مسافر و ارائه خدمات میلیونی به آنها نیاز است خدماتی که از مرکز استان داده می شود بیشتر شود.

فرماندار چالوس با تاکید بر استفاده از ظرفیت تمامی مردم در حوزه اجتماعی، خاطرنشان کرد: در قالب 12 کیمته تلاش شده از ظرفیت فکری همه گروه‌های مردم در حوزه اشتعال استفاده شود.

زندی ایجاد و راه اندازی میز خدمت را یکی از دیگر اقدام‌های در راستای خدمات بهتر به مردم دانست و یادآور شد: توجه به مناطق محروم یکی دیگر از اقدام‌های در این دولت بود که در این راستا ۶۰ تا ۷۰ درصد اعتبارات به این مناطق محروم اختصاص داده شد.

وی با تاکید بر پرهیز مدیران شهرستان چالوس از سیاست‌زدگی و پرداختن به حاشیه، اظهار کرد: در حوزه توسعه عمرانی اقدام موثری با کمک شهرداران و سایر دستگاه‌ها انجام شد که نشان دهنده تلاش ویژه مدیران به این بخش است.

فرماندار چالوس از تکمیل بیمارستان طالقانی و پیگیری خدمات پزشکی آن،توسعه بیمارستان تامین اجتماعی، پل کمربندی، تونل شهری، چهار بانده شدن کمربندی چالوس به نوشهر و مرزن آباد به چالوس، گازدار شدن مرزن آباد و روستاهای کوهستانی به عنوان بخشی از این اقدام‌ها خبر داد و گفت: مهم ترین چالش شهر چالوس ترافیک است که برای رفع آن کنارگذر غرب مازندران مصوب شد اما برای اجرا و ادامه آن نیازمند حمایت بیشتر دولت یازدهم است. 

زندی از آزادسازی ۹۴ درصد ساحل چالوس خبر داد و  تصریح کرد: این مسیر می تواند در جهت توسعه گردشگری مورد استفاده قرار گیرد و به عنوان ساحل طبیعی چشم انداز زیبایی دارد.

وی ایمن سازی جاده کندوان توسط مدیران چالوس، افزایش 35 هکتار به فضای شهرک صنعتی مرزن آباد،کلنگ‌زنی بزرگترین پروژه آبرسانی سه شهر نوشهر چالوس و مرزن آباد با ۱۲۹روستا و با اعتبار ۳۰۰ میلیارد تومان به عنوان دیگر اقدام‌های دولت در این شهرستان خبر داد و خاطرنشان کرد: در غرب مازندران کشتارگاه صنعتی وجود ندارد و در حال حاضر نیز سرمایه‌گذار برای این موضوع اعلام آمادگی کرده که نیازمند حمایت بیشتر است.

فرماندار چالوس با اشاره به اینکه زباله به عنوان مهم ترین مشکل این شهرستان محسوب می‌شود، ادامه داد: عدم وجود مکانی مناسب به منظور تخلیه فاضلاب خانگی از دیگر معضل‌های شهرستان است.

زندی در پایان گفت: یک طرفه شدن جاده کندوان در روزهای تعطیل مشکلات فراوانی را برای مردم منطقه مرزن آباد و به ویژه 30 روستای مسیر به وجود آورده است.


انتهای پیام