• دوشنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-288-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

تیم شموشک نوشهر به بهشهر واگذار شد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر از واگذاری تیم شموشک نوشهر به بهشهر خبر داد.

فرشاد آذری در گفت و گو با ایسنا مازندران، ضمن تایید خبر واگذاری تیم شموشک نوشهر به بهشهر، اظهار کرد: تا کنون مدیرعامل جدید مبلغی را بابت خرید این تیم به حساب مدیرعامل پیشین شموشک نوشهر واریز کرده و مبلغی دیگر نیز باقی مانده که باید واریز شود تا واگذاری کامل صورت گیرد.

وی با بیان اینکه مدیرعامل جدید تیم شموشک نام این تیم را به "کاسپین امیرآباد بهشهر" تغییر داده است، افزود: البته هنوز پرونده خرید و واگذاری تیم شموشک تکمیل نشده و برای کسب مجوز به کمیسیون ماده 5 اداره کل ورزش مازندران نرفته و هنوز مجوز فعالیت باشگاه فرهنگی و ورزشی تیم کاسپین صادر نشده است اما پرونده در جریان بوده و به زودی انجام می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان بهشهر خاطرنشان کرد: قرارداد فی مابین مدیرعامل پیشین شموشک نوشهر با مدیرعامل جدید این تیم در بهشهر بسته شده است.

آذری درباره وضعیت تغییر سرمربی، مربی و بازیکنان تیم کاسپین بهشهر(شموشک)، اظهار کرد: تغییر و تحولات احتمالی بستگی به نظر مدیرعامل جدید این تیم دارد و در نیم فصل می توانند تا 9 بازیکن را تغییر دهند اما هنوز این مسائل مشخص نیست.

وی در پایان تصریح کرد: فردا سه شنبه 5 دی ماه جاری تیم کاسپین بهشهر(شموشک) در شهرستان بهشهر به مصاف تیم "داماش گیلان" می رود.

به گزارش ایسنا، در حال حاضر تیم شموشک در جدول رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور فصل 96- 97 از میان 11 تیم در رده نهم قرار دارد.


انتهای پیام