• چهارشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-7214-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

نماینده مردم نوشهر خبرداد

آغاز بهره برداری از طرح توسعه سالن فرودگاه نوشهر

نماینده مردم نوشهر و چالوس گفت:  استفاده از طرح توسعه سالن فرودگاه نوشهر از امروز 15آذرماه آغاز شد.

به گزارش ایسنا مازندران، با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزیر راه و شهرسازی، مدیر كل فرودگاه های مازندران، معاون اداره كل راه و شهرسازی مازندران شهرسازی و به دعوت نماینده مردم نوشهر چالوس و كلاردشت در مجلس شورای اسلامی از روند توسعه فرودگاه نوشهر بازدید شد.

در این بازدید كه به دعوت قاسم احمدی لاشكی نماینده مردم نوشهر چالوس و كلاردشت در مجلس انجام شد چگونگی تعیین تكلیف مالكان زمین اطراف فرودگاه نوشهر نیز مورد بررسی قرار گرفت.

قاسم احمدی اشكی نماینده مردم نوشهر چالوس و كلاردشت در مجلس در گفت وگو با ایسنا مازندران در خصوص این بازدید گفت: طرح توسعه سالن فرودگاه نوشهر جهت افزایش فضا از مدت ها قبل آغاز شده بود كه با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی مورد بهره برداری قرار گرفته و برای استفاده  مسافران بازگشایی شد.

وی با اشاره به نصب نقاله جدید جهت حمل بار مسافران تصریح كرد: تعدادی از مالكان زمین اطراف فرودگاه نوشهر دچار مشكلاتی بودند و طی چند سال گذشته بارها مورد پیگیری قرار گرفت و در این بازدید كه با حضور معاون وزیر انجام شد مشکلات موجود بررسی شد.   

نماینده مردم نوشهر چالوس و كلاردشت در مجلس به برخی اقدامات جهت تقویت و توسعه فرودگاه نوشهر اشاره كرد و گفت: در این زمینه ۲۵ میلیارد ریال برای توسعه و تجهیز فرودگاه برای سال ۱۳۹۷ منظور شد كه قرار است تا پایان سال این طرح آغاز شود.

احمدی لاشكی خاطرنشان كرد: دستگاه DVOR  فرودگاه نوشهر كه از مدت ها قبل دچار مشكل شده بود نیز با حضور كارشناسان مورد ارزیابی قرار گرفته و به زودی این مشكل برطرف می شود.

 

انتهای پیام