• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-15614-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

معاون مرکز رسیدگی به امور مساجد کشور:

در آزمون تبعیت از ولی خدا نباید کوتاهی کرد

معاون فرهنگی اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد کشورگفت: د ر آزمون تبعیت از ولی خدا نباید کوتاهی کرد.

به گزارش ایسنا مازندران، حجت الاسلام سعید کرمی در مراسم احیای شب قدر که در آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع)  آمل با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم زندگی خوبی دارند که شهادت نصیب‌شان می‌شود، اظهار کرد: باید قدر خون شهدا را دانست و چرا که همه آنها برای دفاع از کشور و امنیت‌مان به شهادت می‌رسند.

وی تصریح کرد:شب بیست و سوم ماه رمضان بر اساس بسیاری از روایت‌ها شب قدر است و در این شب مقدرات یک سال آینده به محضر امام زمان(عج) عرضه و از سوی لطف خداوند امضای تایید می‌شود.

معاون فرهنگی اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد کشور افزود: افرادی که از شب قدر بهره گیرند به مراتب بالای بندگی رسیدند و انسان باید بداند که در این شب‌ها چه چیزهایی از خداوند می‌خواهد.

کرمی گفت: دشمنان اسلام مسئله غدیر را با تمام آشکار بودنش انکار کردند و چندین هزار حدیث جعل شد تا بتوانند کار خود را پیش برند.

وی افزود: اینکه ولایت تنها بماند و با وی همراهی نکنند در تاریخ بارها به وجود آمد و این امتحانی است که خداوند متعال از انسان ها به عمل می‌آورد و در این میان انسان‌ها باید هوشیاری و دقت داشته باشند.

معاون فرهنگی اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد کشور با بیان این که در آزمون تبعیت از ولی خدا نباید کوتاهی کرد، گفت: انسان در برنامه های زندگی باید ظرفیت خود را نشان دهد.

کرمی ادامه داد: انسان باید در مسیر اطاعت از ولی خدا استقامت داشته باشد و برای این امر نیاز به تمرین و عبادت است.


انتهای پیام