• جمعه ۲۴ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-11714-5
  • خبرنگار : 49007
  • منبع خبر : ----

امام جمعه موقت ساری خواستار شد

لزوم توجه دولت به اقتصاد منهای نفت

امام جمعه موقت ساری با اشاره به در پیش بودن سالروز ملی شدن صنعت نفت در کشور، خواستار توجه دولت به اقتصاد منهای نفت شد.

به گزارش ایسنا مازندران، حجت الاسلام محمد قاسمی در خطبه های امروز نماز سیاسی عبادی جمعه در مصلی ساری با اشاره به 29 اسفند سالروز، ملی شدن صنعت نفت اظهار کرد: دولتمردان به اقتصاد منهای نفت بیاندیشند و بودجه را بدون تکیه به این موضوع ببندند، چرا که نفت سرمایه ملی کشور ما است و باید به نسل های آینده منتقل شود.

وی با اشاره به درپیش بودن نوروز 98 و ورود مسافران و گردشگران به مازندران، گفت: در این شرایط می بایست مراقب شبیخون و سونامی فرهنگی باشیم و از مسافران نیز درخواست می شود که تفکر غرب را وارد مازندران نکنند.

امام جمعه موقت ساری تصریح کرد: پیش از انقلاب مردم مازندران در دو لبه تیغه فساد و کمونیست قرار داشتند اما همین مردم با غیرتمندی شریعت و ارزش های اسلام را حفظ کردند.

قاسمی انتخاب حجت الاسلام رئیسی را به عنوان رئیس قوه قضائیه از سوی رهبری به فال نیک گرفت و خطاب به وی گفت: نسبت به مفاسد کوتاه نیایید چرا که همچون شمشیر دولبه است و نباید با کسی تعارف کرد.

امام جمعه موقت ساری با اشاره به "بیانه گام دوم" رهبر انققاب اشاره و تاکید کرد: سخنوران و قلم به دستان باید این بیانیه را به خوبی پردازش کنند چرا که جمهوری اسلامی ایران، تنها انقلابی است که به اصول خود پایبند بوده و از  ارزش های ان کوتاه نمی آید.

قاسمی تصریح کرد: ما دفاع پس از تهاجم را انجام می دهیم و به دنبال صلح هستیم، چنانچه کسی به این نظام و انقلاب نگاه بدبینانه داشته باشد با تمام قدرت در مقابل او ایستادگی می کنیم؛ اگر تسلیحات نظامی در کشور ما ساخته می شود تنها به خاطر دفاع از این مرز و بوم است.

وی با تاکید بر اینکه چالش ما با استکبار جهانی آمریکا و اسرائیل همچنان ادامه دارد، خاطر نشان کرد: زمانی سیم خاردار را به ما نمی دادند اما امروز استکبار جهانی به جایی رسید که اجازه نمی دهد تا ما سلاح های پیشرفته را به مقاومت برسانیم.

امام جمعه موقت ساری خطاب به مسئولین گفت: مردم ما با مشکلات زیادی مواجه اند، چرا که پس از 40 سال انقلاب باید در صف گوشت و مرغ بایستند، این در حالی است که رئیس جمهور بیان کردند که ما مشکل ارزاق و گوشت نداریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: