• شنبه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9710-987-5
  • خبرنگار : 49011
  • منبع خبر : ----

مسئول بسیچ مداحان و هیئت های مذهبی مازندران خبر داد

برگزاری همایش انقلاب فاطمی در شرق و غرب مازندران

مسئول بسیچ مداحان و هیئت های مذهبی مازندران از برگزاری همایش انقلاب فاطمی در شرق و غرب استان خبر داد.


به گزارش ایسنا مازندران،بلال زاهدی از برگزاری همایش بزرگ انقلاب فاطمی در مازندران خبر داد و اظهار کرد: با توجه به در پیش رو بودن چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی و تقارن آن با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س )در نظر گرفتیم بسته به ضرورت پاسخگویی به شبهات و هجمه معاندین و معارضین جمهوری اسلامی در زیر سوال بردن دستاوردهای انقلاب اسلامی و ناکارآمد جلوه دادن نظام دینی، همایش انقلاب فاطمی را با تبیین دستاوردهای استقرار نظام دینی پیرامون ستایشگری اهل بیت (ع ) برگزار کنیم.  

مسئول سازمان بسیج مداحان و هیئت های مذهبی مازندران با بیان اینکه مداح و سخنرانان مذهبی باید مدافع آرمان های الهی، ولایی و انقلابی باشند، در برشماری اهداف برگزاری همایش انقلاب فاطمی بیان کرد: تعمیق معنویت،  بصیرت، معرفت و توانمندسازی دینی و انقلابی جامعه هدف ارزشی و انقلابی و همچنین رشد و ارتقا سطح دانش و مهارت های تخصصی و ارتقاء کیفیت و تاثیرگذاری بیشتر نظام تربیتی صالحین در بین مداحان و هیئات مذهبی عضو  سازمان بسیج مداحان و هیئات مذهبی از اهداف برگزاری همایش انقلاب فاطمی است.

وی در مورد جامعه هدف این همایش تصریح کرد: مداحان و وعاظ، سخنرانان، مدیران هیئت های مذهبی، شعرای آیینی و اهلبیتی، پژوهشگران و هنرمندان فعال در حوزه اهل بیت اعم از برادران و خواهران جامعه هدف و مهمانان این همایش خواهند بود.  

زاهدی با بیان اینکه غالب شدن گفتمان امامین انقلاب، ترویج انقلابی گری، دشمن‌شناسی و تعمیق باور وحدت ملی و مذهبی در دستور کار همایش انقلاب فاطمی خواهد بود، اظهار کرد: امیدواریم با برگزاری این همایش در غرب و شرق مازندران بتوانیم در این معنویت جامعه هدف تاثیرگذاری خوبی داشته باشیم.

مسئول بسیج مداحان و هیئت های مذهبی مازندران در مورد زمان و مکان برگزاری همایش انقلاب فاطمی گفت: به منظور بهره گیری تمامی جامعه هدف بسیج مداحان و هیئات مذهبی سراسر استان، برگزاری این همایش را در دو بخش شرق و غرب مازندران ۲۳ و ۲۴ دی ماه در نظر گرفته ایم.

وی با بیان اینکه در غرب مازندران نوشهر میزبان برگزاری همایش انقلاب فاطمی است، خاطرنشان کرد: بیست و سوم دی ماه  در ساری همایش انقلاب فاطمی با حضور سخنرانان و مداحان مطرح کشوری برگزار می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: