• یکشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 953-6185-5
  • خبرنگار : 49016
  • منبع خبر : ----

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران:

فیش های نجومی حقوق برخی مدیران زیبنده نظام اسلامی نیست

 عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران با انتقاد از برخی دریافت های نجومی حقوق مدیران گفت ؛ فیش های نجومی و دریافتی برخی مدیران زیبنده نظام اسلامی نیست .

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه مازندران، حجت الاسلام ناصرشکریان امیری در جمع خبرنگاران با انتقاد از دریافتی نجومی برخی مدیران کشور و فیش های نجومی حقوق برخی مدیران دولتی اظهار کرد: انتشار فیش های نجومی برخی مدیران در نظام اداری کشور باعث تاسف است و اصلا زیبنده نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست.

وی در ادامه با درخواست از دستگاه های نظارتی و محاسباتی مبنی بر برخورد با کسانی که بدون هیچ گونه زحمت و تلاشی از مواهب نظام اسلامی سوء استفاده می کنند افزود: با توجه به دغدغه های مقام معظم رهبری در سال های اخیر در حوزه اقتصاد و نامگذاری معظم له در سال جدید به عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل این شیوه دریافت حقوق های نجومی در برخی دستگاه های اجرایی و دولتی هیچ گونه تناسبی با شعار سال و اقتصاد مقاومتی ندارد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به وضعیت بد معیشت مردم و برخی مشکلات اقتصادی در سال های اخیر تصریح کرد: با توجه به این معضلات در پرداخت حقوق برخی اشخاص در کشور مردم متدین ایران اسلامی با شنیدن اینگونه مسائل و از وجود فسادهای اداری و تشکیلاتی بشدت رنج می برند.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان با درخواست از دولت بر نظارت بیشتر در نحوه پرداخت حقوق کارکنان و مدیران  خاطرنشان کرد: مدیران و مسئولین در نظام اسلامی باید از سیره اهل بیت (ع) الگو گیرند و بسیار جای تعجب دارد که برخی ها در همین نظام اسلامی ماهیانه صدها میلیون حقوق دریافتی دارند.

شکریان تاکید کرد: تنها کلید توسعه پایدار کشور و خروج از رکود عمل به تحقق اجرای درست برنامه های اقتصاد مقاومتی است و اقتصاد مقاومتی کشور را در برابر حربه های مختلف دشمنان حفظ خواهد کرد.

این استاد حوزه و دانشگاه در مازندران به بخشی از فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار اخیر معظم له  با کارگزاران نظام اشاره کرد و بیان کرد: بیانات مقام معظم رهبری باید فصل الخطاب همه مدیران و مسئولین کشور قرار گیرد و همه باید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی همت مضاعف و کار مضاعف را سرلوحه همه ی شعارهای خود قرار دهند و جهادگونه کار و تلاش کنند

حجت الاسلام شکریان در پایان با انتقاد شدید از برخی جریان ها در کشور که در صدد تخریب جوانهای متدین و انقلابی هستند خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری بارها در بیانات اخیرشان در خصوص ارادت شان به جوان های مومن و متدین اشاره کردند و تاکید داشتند این جوانان مومن و انقلابی هستند که در لحظه های حساس خود را سپر نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم میهن شان خواهند کرد و امروز هم شاهد همین اتفاق در مناطق مختلف سوریه و عراق هستیم که شهدای مدافع حرم نمونه بارز این جریان و تفکر انقلابی هستند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: